Otázky a odpovědi

V této rubrice se máte možnost zeptat na vše co vás zajímá o našem pořadu. Od cestování za rybami, toho co je potřeba vyřídit a sebou si nabalit až po naše rybářské vybavení, nástrahy i naše zážitky. 
[askmeanythingpeople anonymous_name=“Fanoušek pořadu“ success_text=“Vaše otázka je uložena a zobrazí se po zodpovězení.“ question_box_title=“Vaše otázka“ placeholder=“Co vás zajímá o pořadu Za rybami světových moří?“ test_question=“Kolik je 7+5?“ ask_button_text=“Odeslat dotaz“ answer_list_title=“Odpovědi dosud…“ no_answers_text=“Buďte první, kdo se zeptá!“]

27 thoughts on “Otázky a odpovědi

 1. Ahoj chlapáci, kolika gramový prut měl Zdenál když tahal to GTčko? A co to bylo za prut konkrétně? Díky Mirek Zdražil.

  1. Ahoj, na lov GTček s těžkými poppery a stickbaity jsme používali prut od značky Sportex s označením Mastergrade GT Popper. Jedná se o 250 gramový prut, který i přes to, že jsme ho měli v transportní délce výborně pracoval.

 2. Dobrý den, kdy se dá prosím očekávat díl z Ománu? Celá rodina jsme sledovali vaše fotky a příspěvky na Facebooku a moc se na to těšíme. Děkuji Jirásek

  1. Ahoj, právě na dílu pracujeme a předběžně by to mělo vycházet tak, že by měla být premiéra koncem měsíce dubna. Děkujeme vám za podporu.

 3. Je někdy možnost od vás dostat podpis na tričko co jsem u vás zakoupil? rád bych přišel někam kde budete přednášet. Děkuji Kadlec

  1. Petrův zdar, určitě ano. O našich přednáškách v zimě budeme informovat na našem Facebooku, tak to sledujte a pokud tričko na jednu z našich přednášek donesete, rádi vám ho podepíšeme.

 4. Slyšel sem kousek v rádiu o vás a rád bych si to doposlouchal. Jednalo se o rádio vysočina tuším nemáte prosím někde celou verzi vašeho rozhovoru? Moc vám fandím a mám rád vaše dosavadní videa.

 5. Je možné se o vašich expedicích dozvědět více na živých přednáškách. Plánujete k 1. dílu uspořádat nějaká setkání rybářů a cestovatelů.

  1. Ahoj, určitě ano, přednášky budou probíhat v zimním období. Doporučuji sledovat Facebook Hektor Project či Zachytame a náš web.

 6. Tak od rána sr snažím dělat pohodu, dávám si kávičku a pořád čekám na Omán, a čekám,….. snad se dočkám. Hodně zdaru

  1. Zpětně se omlouváme za zdržení, nakonec to vyšlo později než jsme chtěli, ale slib jsme dodrželi. 🙂

 7. Pánové první díl z Ománu byl naprostej masakr, moc vám děkujeme a jsme vaši fanoušci. Zdráhalovi

 8. Viděl sem váš film a musím vás pochválikt. Těším se opět na další kdy bude? Mirek

  1. Děkujeme, to kdy bude další díl zatím nemůžeme prozradit. Ale určitě se máte na co těšit. 🙂

 9. Petrův zdar chlapy slyšel jsem že další díl bude z Norska. Můžete mi prosím prozradit kdy bude venku? Díky za odpověď František Coufal.

  1. Petrův zdar, ano je to tak. Další díl o rybolovu v Norsku by měl vyjít okolo Vánoc. Nemohu zatím s jistotou prozradit kdy to konkrétně bude, mohu však říct, že to bude naprostá pecka a že se máte na co těšit.

  1. Mockrát děkujeme, nový díl z Norska bude již brzy. Očekáváme, že ho budeme vydávat v období Vánoc. Je na co se těšit. 🙂

 10. Ahoj, jaký je podle vás nejlepší naviják pro mořský rybolov co se týče ceny a výkonu? Díky za odpověď Jarek.

  1. Ahoj, co se týče poměru cena/výkon tak to zcela určitě bude Penn Slammer. První generaci tohoto navijáku mám více než sedm let a používám ho prakticky jen pro mořský rybolov. I přes působení mořské soli je na tom stále perfektně. Ať to jezdí, Zdenál.

 11. Zdravím kluci chci se zeptat jak veliké nástražní vlasce jste používali v Ománu? S rodinkou bychom tam měli jet do resortu a rád bych si tam vyzkoušel taky zachytat. Mám strach aby mi to nějaká ryba nepřekousla a lanko by zase viděla asi.

  1. Vyplatí se pořídit monofil od 0,90 až po 1,3mm. Wolframová lanka jsme taktéž nepoužívali, vyplatilo by se použít jen v případě, kdybychom tušili například přítomnost barakud. Jinak standardně vystačí monofil o zmíněném průměru. Já osobně na pruty v menší gramáži používal průměr 0,90mm a na prutu o větší gramáž, který byl určen pro lov Giant Trevally jsem používal průměr 1,3mm.

  1. Ahoj Vlasto, třetí díl našeho pořadu pokud vše vyjde jak má by měl být z blízkého Chorvatska. Další destinace si prozatím necháme pro sebe. Nic méně na Chorvatsko se můžete tradičně těšit koncem roku v období Vánoc. Bude se jednat o skutečně zajímavý a velmi zábavný díl.

 12. Dobrý den, v norském díle jsem zaznamenal vynořující se velryby a chci se zeptat jestli je pravidelně potkáváte nebo se zdžují jen okolo Hasvagu? Jsem příležitostný rybář ale takové představení bych někdy moc rád zažil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *