Chcete s námi spolupracovat?

Jsme rádi, že jsme vás zaujali natolik abyste se rozhodli proklikat až do této kategorie. Jak už jistě víte, máme za sebou desítky rybářských videí i krátkých filmů, které pravidelně sledují sta tisíce rybářů ročně. Nyní jsme se ovšem rozhodli pro tvorbu něčeho originálnějšího a mnohem unikátnějšího. Chceme všem rybářům ukázat, že se nemusí bát cestovat za rybami do různých koutů světa, chceme všem ukázat jak se v takových zemí rybaří, co se chytá, které nástrahy jsou v daných podmínkách nejefektivnější a co všechno je potřeba si zařídit.

Většinu našich expedicí jsme doposud financovali z vlastních zdrojů, teď se ovšem dostáváme do fáze, kdy pracujeme na mnohem náročnějších projektech, které s sebou nesou obrovské náklady a desítky hodin práce. Vždy když ovšem vyjde na světlo světa nový rybářský díl z naší produkce, tak ho okamžitě sleduje tisíce rybářů a to je pro nás veliké zadostiučinení a zároveň veliká možnost pro vás, sponzory, abyste byli vidět.

Nabízíme vám jedinečnou možnost být součástí něčeho co nemá v Československu a Evropě obdoby. Rybářských filmů, které se vyrovnají světovým parametrům. Pojďte se s námi potkat u dobré kávy nebo s námi navažte kontakt pomocí emailu. Jsme schopni vám nabídnout reklamu v nejsledovanějších rybářských filmech v naší zemi, ve filmech, jejichž autorem je Hektor Project a jeden z nejnavštěvovanějších a na sociálních profilech nejsledovanějších rybářských magazínu v Česku Zachytame.cz.

Stáhněte si naši nabídku v PDF podobě.
Spojte se s námi na: info@zarybamisvetovychmori.cz a buďte součástí výjimečného projektu.