Chcete s námi spolupracovat?

Jsme rádi, že jsme vás zaujali natolik abyste se rozhodli proklikat až do této kategorie. Jak už jistě víte, máme za sebou desítky rybářských videí i krátkých filmů, které pravidelně sledují sta tisíce rybářů ročně. Nyní jsme se ovšem rozhodli pro tvorbu něčeho originálnějšího a mnohem unikátnějšího. Chceme všem rybářům ukázat, že se nemusí bát cestovat za rybami do různých koutů světa, chceme všem ukázat jak se v takových zemí rybaří, co se chytá, které nástrahy jsou v daných podmínkách nejefektivnější a co všechno je potřeba si zařídit.

Většinu našich expedicí jsme doposud financovali z vlastních zdrojů, teď se ovšem dostáváme do fáze, kdy pracujeme na mnohem náročnějších projektech, které s sebou nesou obrovské náklady a desítky hodin práce. Vždy když ovšem vyjde na světlo světa nový rybářský díl z naší produkce, tak ho okamžitě sleduje tisíce rybářů a to je pro nás veliké zadostiučinení a zároveň veliká možnost pro vás, sponzory, abyste byli vidět.

Nabízíme vám jedinečnou možnost být součástí něčeho co nemá v Československu a Evropě obdoby. Rybářských filmů, které se vyrovnají světovým parametrům. Pojďte se s námi potkat u dobré kávy nebo s námi navažte kontakt pomocí emailu. Jsme schopni vám nabídnout reklamu v nejsledovanějších rybářských filmech v naší zemi, ve filmech, jejichž autorem je Hektor Project a jeden z nejnavštěvovanějších a na sociálních profilech nejsledovanějších rybářských magazínu v Česku Zachytame.cz.

Spojte se s námi na: info@zarybamisvetovychmori.cz a buďte součástí výjimečného projektu.

 


 

Aktuální nabídka

Staňte se hlavním partnerem pro 2.díl Norsko

Vaše jméno, logo umístíme do obrazu děje s hlavními partnery na konci 2.dílu z Norska. Vaše logo bude umístěno na webových stránkách našeho pořadu do termínu vydání dalšího dílu, dále pak na oblečení během natáčení následujícího dílu. Jako bonus dostanete triko pořadu ‚ZA RYBAMI SVĚTOVÝCH MOŘÍ‘ dle vlastního výběru.

10 000,- Kč – OBJEDNAT můžete na emailu info@zarybamisvetovychmori.cz

Staňte se partnerem pro 2.díl Norsko

Vaše jméno, logo umístíme na obrazovku s partnery na konci prvního dílu z Norska. Jako bonus dostanete triko pořadu ‚ZA RYBAMI SVĚTOVÝCH MOŘÍ‘ dle vlastního výběru. 

5 000,- Kč – OBJEDNAT můžete na emailu info@zarybamisvetovychmori.cz