Partneři pořadu

Hlavní partneři pořadu

Nic se nevyrovná této fenomenální německé značce. Již 70let patří tato značka mezi to nejlepší na světovém trhu. A my jsme měli možnost ji otestovat v Ománu i dalších destinací. Cestovní pruty od této značky měly vynikající vlastnosti, člověka by ani nenapadlo, že čtyř či pětidílný prut může mít tak skvělou akci a tak výborné vlastnosti. Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat s tak skvělou a vyjimečnou značkou.

Málokdo je ve svém oboru tak dobrý jako Martin Gutman. Jeho rybářský obchod nabízí široký sortiment týkající se všech rybolovných technik. Pokud hledáte kvalitní věci s odborným přístupem, tak určitě využijte Carpconcept. Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat s tak skvělým člověkem jako je Martin Gutman. Carpconcept je zároveň obchod, který prodává významné rybářské značky Sportex a Geoff Anderson. 

Značka oblečení, která je nedílnou součástí našich výprav. Oblečení od této fenomenální značky vás překvapí svojí funkčností a zároveň nízkým objemem. S Geoffem na vás může na rybách celý den pršet a vám to vůbec nemusí vadit. Toto oblečení posouvá rybaření na úplně jinou úroveň. Jsme hrdí na to, že právě tuto značku na svých expedicích můžeme oblékat. 

Velkoobchod s rybářskými a sportovními potřebami SPORTS s.r.o.

SAF je rybářský obchod určený především pro rybářské dobrodruhy, kteří mají v oblibě mořský rybolov. Tato značka se taktéž věnuje výrobě jigových hlaviček a v tomto oboru patří k těm nejlepším. Jsme rádi, že je SAF našim partnerem a máme vždy dostatek kvalitních jigových hlaviček pro naše expedice.

Termetal living je projekt, který svým vznikem reaguje na současnou situaci v moderní architektuře: bydlení v těsném kontaktu s přírodou je velkým trendem a velkoformátové skleněné výplně jej dotahují k dokonalosti. 

Široký sortiment rybářského vybavení světoznámých značek jako Okuma, Savage Gear, Zebco, Browning, Rhino, Black cat, Quanta, Pelagic, RebelBaits a mnoho dalších.

Rybář, cestovatel, dobrodruh a fanoušek našeho pořadu Za rybami světových moří. 

HZ Brno spol. s.r.o  v České republice nabízí komplexní odborné služby – auditorské, daňové a poradenské služby nejvyšší úrovně. 

Rybářský kemp ve středním Norsku, který nám dlouhodobě poskytuje skvělé zázemí pro tvorbu rybářských filmů z Norska. Jedná se pravděpodobně o jednu z nejlepších oblastí pro lov ryb v Norsku a to z důvodu přítomnosti pobřežního šelfu, který se nachází necelých sedm kilometrů od přístavu. 

Jsme rádi, že s námi spolupracuje i firma, která s rybařením nijak nesouvisí. Je to důkazem toho, že oslovujeme široké spektrum lidí a naše rybářské filmy zaujmou i nerybáře.

Rodinná agentura DeJa holidays, která nabízí k pronájmu dům s bazénem v těsné blízkosti moře. Dům se nachází ve Španělsku na populárním pobřezí Costa Blanca, konkrétně ve městě Torrevieja, vyhlášené místo pro rybolov tuňáků na moři. 

Rybářský kemp na jihu středního Norska, konkrétně v oblasti Aukan blízko vyhlášených ostrovů Hitra a Smola. 

Rybářský kemp na severu Norska, konkrétně v oblasti Hasvik. 

Rybářský portál s eshopem věnující se rybolovu v Norsku.Mediální partneři pořadu

Český rozhlas Vysočina je regionální stanice veřejnoprávního rozhlasu pro Kraj Vysočina.

Internetový deník Vysočinanews.cz je zpravodajským webem cíleným na region Vysočiny.

Hudeoparta je sociální síť pro hudebníky a všechny co žijí hudbou.Dále děkujeme partnerům, kteří se podíleli na vzniku našich předchozích dílů:

  • Pelagic.cz
  • Jigstreamer.cz
  • Fish-ing.cz
  • Prumhor s.r.o.
  • Jan Honzák Kozák
  • Miroslav Staněk
  • No Boundaries Oman