Partneři pořadu

Hlavní partneři pořadu

Nic se nevyrovná této fenomenální německé značce. Již 70let patří tato značka mezi to nejlepší na světovém trhu. A my jsme měli možnost ji otestovat v Ománu, Norsku, Chorvatsku i dalších destinacích. Cestovní pruty od této značky měly vynikající vlastnosti, člověka by ani nenapadlo, že čtyř či pětidílný prut může mít tak skvělou akci a tak výborné vlastnosti. Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat s tak skvělou a vyjímečnou značkou.

Climax vyrábí špičkové pletené šňůry i fluorcarbony nejen pro mořský rybolov. Jejich výrobky tak doprovází naše rybářské expedice stejně tak jako pruty Sportex. Všechny pletené šňůry od této firmy disponují vynikající pevností i odolností. Fluorcarbony mají vynikající pevnost v uzlu i oděruvzdornost. Jsme rádi, že můžeme na své navijáky i koncové sestavy používat tak kvalitní výrobky, které nás nikdy nezklamou. 

Ráj pneu je jeden z největších prodejců pneumatik v České republice s nejširším výběrem. Jejich služby každoročně využívá hromada spokojených řidičů. A není se čemu divit. Ať už hledáte jakékoliv pneumatiky, vždy je pro vás budou mít na skladě a připraveny jak na expedici až k vám domů, tak na profesionální přezutí přímo v jejich provozovně. Jsme rádi, že se tato renomovaná firma stala našim hlavním partnerem. I proto jsme na našich expedičních cestách vždy v bezpečí!

Přívěsné vozíky vymýšlíme a vyrábíme od roku 1996. S našimi přívěsy jezdí spousty spokojených zákazníků po celé Evropě.Svůj obor máme rádi a přívěsy vyrábíme poctivě. Jsme výrobci a také svoji vlastní prodejci.

Navijáky od značky PENN nabízejí nepředstavitelnou sílu a výkon při svojí poměrně malé velikosti. Pokud hledáte navijáky co vám vydrží celý život, pak je značka PENN tou správnou volbou. Nás tyto skvělé strojky doprovázejí na každé expedici a nemůžeme si je vynachválit. Proto jsme rádi, že jsme navázali spolupráci s touto fenomenální rybářskou značkou.

Salt edice od značky SavageGear je řada nástrah, které jsou špičkově zpracované, mají skvělý design přesně napodobující potravu velikých predátorů a výjimečný chod. Jsme rádi, že s touto světoznámou značkou spolupracujeme. Jejich nástrahy nás doprovází na každé expedici a také díky nim jsme při rybolovu velmi úspěšní. 

Rybářské potřeby a velkoobchod, kde si přijde každý rybář na své. Ověřená kvalita za rozumné ceny. Pokud nám vždy něco schází při přípravě na další rybářskou expedici, má vždy pro nás Sports zadní vrátka. Jsme šťastní, že nás na expedicích doprovází takový partner. Partner, který pro nás dokáže zařídit úplně vše co potřebujeme. 


FFA nebo France fishing adventure, to je kouzelné místo na břehu řeky Rhone, kde natáčíme 5. díl pořadu Za rybami světových moří. Pokud toužíte po úlovku tuňáka, žraloka, nebo sumce, candáta či basse, potom bude pro vás toto místo tou správnou volbou. Průvodcem v této lokalitě není nikdo jiný než Martin Mráz, skutečný profesionál a fér chlap.Partneři pořadu

Ubytovaní na Praze 4, jehož součástí je parkoviště monitorované kamerovým systémem, jedno, dvou či tří lůžkové pokoje nebo apartmány. V celém objektu je také k dispozici WiFi a každé ubytování má k dispozici vlastní sociální zařízení. Ze Smíchovského nádraží jste u nás za pět minut, tak se stavte.

Termetal living je projekt, který svým vznikem reaguje na současnou situaci v moderní architektuře: bydlení v těsném kontaktu s přírodou je velkým trendem a velkoformátové skleněné výplně jej dotahují k dokonalosti. 

Málokdo je ve svém oboru tak dobrý jako Martin Gutman v kooperaci se Sports.sk. Jeho rybářský obchod nabízí široký sortiment týkající se všech rybolovných technik. Pokud hledáte kvalitní věci s odborným přístupem, tak určitě využijte Carpconcept. Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat s tak skvělým člověkem jako je Martin Gutman. Carpconcept je zároveň obchod, který prodává významné rybářské značky Sportex a Geoff Anderson. 

Značka oblečení, které vám dopřeje komfort v jakémkoli počasí. To je FISHMACHINE! Rybářská kvalita bez kompromisů. A my jsme opravdu rádi, že oblečení této značky můžeme oblékat na našich expedicích, že se můžeme spolehnout na kvalitně zpracované oblečení ať už jsme kdekoliv. 

Široký sortiment rybářského vybavení světoznámých značek jako Okuma, Savage Gear, Zebco, Browning, Rhino, Black cat, Quanta, Pelagic, RebelBaits a mnoho dalších.

Rybářský kemp ve středním Norsku, který nám dlouhodobě poskytuje skvělé zázemí pro tvorbu rybářských filmů z Norska. Jedná se pravděpodobně o jednu z nejlepších oblastí pro lov ryb v Norsku a to z důvodu přítomnosti pobřežního šelfu, který se nachází necelých sedm kilometrů od přístavu. 

Třetí díl našeho pořadu se natáčí u těchto sympaťáků, kteří nám poskytli naprosto skvělý servis ve všech aspektech. Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat s těmito zkušenými rybáři, kteří nám ukázali rybaření v Chorvatsku od A do Z. Speciální poděkování patří Patricku Baierovi a Damirovi Brajkovičovi, právě tito průvodci s námi na moři strávili nejvíce času. 

Jsme rádi, že s námi spolupracuje i firma, která s rybařením nijak nesouvisí. Je to důkazem toho, že oslovujeme široké spektrum lidí a naše rybářské filmy zaujmou i nerybáře.

Rodinná agentura DeJa holidays, která nabízí k pronájmu dům s bazénem v těsné blízkosti moře. Dům se nachází ve Španělsku na populárním pobřezí Costa Blanca, konkrétně ve městě Torrevieja, vyhlášené místo pro rybolov tuňáků na moři. 

HZ Brno spol. s.r.o  v České republice nabízí komplexní odborné služby – auditorské, daňové a poradenské služby nejvyšší úrovně. Mediální partneři pořadu

Arena Sport 1 a Arena Sport 2 jsou televizní kanály, které vysílají naše filmy. Určitě si nás nalaďte nejen na Youtube, ale i v televizi. 

Zachytame.cz/.de je jedním z největších internetových serverů o rybaření. Jsme rádi, že nám právě tento magazín pomáhá v rybářském mediálním prostoru prorazit. 

Inrybar.cz je moderní rybářský server se spoustou zajímavých novinek a neotřelého obsahu, o kterém se nikde jinde nedozvíte. Jeden z největších internetových serverů o rybaření u nás v tuzemsku, který stojí za to sledovat. Jsme rádi, že nám pomáháte v mediálním prostoru růst.

Český rozhlas Vysočina je regionální stanice veřejnoprávního rozhlasu pro Kraj Vysočina. A právě tam můžete pravidelně poslouchat rozhovor s námi. Vždy před vydáním nového filmu.

Internetový deník Vysočinanews.cz je zpravodajským webem cíleným na region Vysočiny. Zde si můžete přečíst o našich expedicích za rybami světových moří.Dále děkujeme

  • Norský Ráj
  • Pelagic
  • No Boundaries Omán
  • Míra Staněk
  • Jan „Honzák“ Kozák
  • Ivo Kadlic
  • Plumhor s.r.o