Partneři pořadu

Hlavní partneři pořadu

Nic se nevyrovná této fenomenální německé značce. Již 70let patří tato značka mezi to nejlepší na světovém trhu. A my jsme měli možnost ji otestovat v Ománu, Norsku, Chorvatsku i dalších destinacích. Cestovní pruty od této značky měly vynikající vlastnosti, člověka by ani nenapadlo, že čtyř či pětidílný prut může mít tak skvělou akci a tak výborné vlastnosti. Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat s tak skvělou a vyjímečnou značkou.

Climax vyrábí špičkové pletené šňůry i fluorcarbony nejen pro mořský rybolov. Jejich výrobky tak doprovází naše rybářské expedice stejně tak jako pruty Sportex. Všechny pletené šňůry od této firmy disponují vynikající pevností i odolností. Fluorcarbony mají vynikající pevnost v uzlu i oděruvzdornost. Jsme rádi, že můžeme na své navijáky i koncové sestavy používat tak kvalitní výrobky, které nás nikdy nezklamou. 

Třetí díl našeho pořadu se natáčí u těchto sympaťáků, kteří nám poskytli naprosto skvělý servis ve všech aspektech. Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat s těmito zkušenými rybáři, kteří nám ukázali rybaření v Chorvatsku od A do Z. Speciální poděkování patří Patricku Baierovi a Damirovi Brajkovičovi, právě tito průvodci s námi na moři strávili nejvíce času. 

Tento projekt je zatím v plenkách, nic méně pomalu, ale jistě se začíná uskutečňovat. Fishmachine nástrahy totiž už nějaký čas testujeme na našich expedicích a následně svými poznatky napomáháme k tomu, aby měly lepší chod, tvar a další aspekty, které vydráždí rybu k útoku. Partneři pořadu

 

Málokdo je ve svém oboru tak dobrý jako Martin Gutman. Jeho rybářský obchod nabízí široký sortiment týkající se všech rybolovných technik. Pokud hledáte kvalitní věci s odborným přístupem, tak určitě využijte Carpconcept. Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat s tak skvělým člověkem jako je Martin Gutman. Carpconcept je zároveň obchod, který prodává významné rybářské značky Sportex a Geoff Anderson. 

Legendární nástrahy Zoom nás doprovází především na našich expedicích v Norsku. Úspěšné jsou hlavně při lovu tresky polak, které na jejich netradiční pohyb velmi dobře reagují. 

SAF je rybářský obchod určený především pro rybářské dobrodruhy, kteří mají v oblibě mořský rybolov. Tato značka se taktéž věnuje výrobě jigových hlaviček a v tomto oboru patří k těm nejlepším. Jsme rádi, že je SAF našim partnerem a máme vždy dostatek kvalitních jigových hlaviček pro naše expedice.

Termetal living je projekt, který svým vznikem reaguje na současnou situaci v moderní architektuře: bydlení v těsném kontaktu s přírodou je velkým trendem a velkoformátové skleněné výplně jej dotahují k dokonalosti. 

Široký sortiment rybářského vybavení světoznámých značek jako Okuma, Savage Gear, Zebco, Browning, Rhino, Black cat, Quanta, Pelagic, RebelBaits a mnoho dalších.

Rybářský kemp ve středním Norsku, který nám dlouhodobě poskytuje skvělé zázemí pro tvorbu rybářských filmů z Norska. Jedná se pravděpodobně o jednu z nejlepších oblastí pro lov ryb v Norsku a to z důvodu přítomnosti pobřežního šelfu, který se nachází necelých sedm kilometrů od přístavu. 

Norský ráj je rybářský kemp, který nám rovněž poskytuje skvělé zázemí pro tvorbu rybářských filmů z Norska. Jsme rádi, že sem můžeme konat výpravy za zážitky z této nádherné země. 

Jsme rádi, že s námi spolupracuje i firma, která s rybařením nijak nesouvisí. Je to důkazem toho, že oslovujeme široké spektrum lidí a naše rybářské filmy zaujmou i nerybáře.

Tato skvělá parta lidí nám pomáhá s vývojem i údržbou webových stránek. Jsme jim vděční za práci, kterou pro nás odvádějí. Díky tomu můžeme trávit více času na našich expedicích i nad samotnou postprodukcí našich filmů. 

Rodinná agentura DeJa holidays, která nabízí k pronájmu dům s bazénem v těsné blízkosti moře. Dům se nachází ve Španělsku na populárním pobřezí Costa Blanca, konkrétně ve městě Torrevieja, vyhlášené místo pro rybolov tuňáků na moři. 

HZ Brno spol. s.r.o  v České republice nabízí komplexní odborné služby – auditorské, daňové a poradenské služby nejvyšší úrovně. 

Funkční rybářské trika Pelagic Vás ochrání před sluncem, ochladí Vás, odvedou pot a zajistí pohodlí pro sladkovodní rybaření, mořský rybolov či jiný vodní sport.Mediální partneři pořadu

Český rozhlas Vysočina je regionální stanice veřejnoprávního rozhlasu pro Kraj Vysočina.

Internetový deník Vysočinanews.cz je zpravodajským webem cíleným na region Vysočiny.

Hudeoparta je sociální síť pro hudebníky a všechny co žijí hudbou.