Partneři pořadu

Hlavní partneři pořadu

Rybářské pruty od značky Sportex? Nic se nevyrovná této fenomenální německé značce. Již 70let patří tato značka mezi to nejlepší na světovém trhu. A my jsme měli možnost ji otestovat v Ománu i dalších destinací. Cestovní pruty od této značky měly vynikající vlastnosti, člověka by ani nenapadlo, že čtyř či pětidílný prut může mít tak skvělou akci a tak výborné vlastnosti. Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat s tak skvělou a vyjímečnou značkou.

Velkoobchod s rybářskými a sportovními potřebami SPORTS s.r.o.

SAF je rybářský obchod určený především pro rybářské dobrodruhy, kteří mají v oblibě mořský rybolov. Tato značka se taktéž věnuje výrobě jigových hlaviček a v tomto oboru patří k těm nejlepším. Jsme rádi, že je SAF našim partnerem a máme vždy kvalitních jigových hlaviček pro naše výpravy dostatek. 

Termetal living je projekt, který svým vznikem reaguje na současnou situaci v moderní architektuře: bydlení v těsném kontaktu s přírodou je velkým trendem a velkoformátové skleněné výplně jej dotahují k dokonalosti. 

Široký sortiment rybářského vybavení světoznámých značek jako Okuma, Savage Gear, Zebco, Browning, Rhino, Black cat, Quanta, Pelagic, RebelBaits a mnoho dalších.

Rybář, cestovatel, dobrodruh a fanoušek našeho pořadu Za rybami světových moří. 

HZ Brno spol. s.r.o  v České republice nabízí komplexní odborné služby – auditorské, daňové a poradenské služby nejvyšší úrovně. 

Rybářský kemp ve středním Norsku, který nám dlouhodobě poskytuje skvělé zázemí pro tvorbu rybářských filmů z Norska. Jedná se pravděpodobně o jednu z nejlepších oblastí pro lov ryb v Norsku a to z důvodu přítomnosti pobřežního šelfu, který se nachází necelých sedm kilometrů od přístavu. A právě na šelfu je tolik ryb, že si to tam člověk okamžitě zamiluje.

Jsme rádi, že s námi spolupracuje i firma, která s rybařením nijak nesouvisí. Je to důkazem toho, že oslovujeme široké spektrum lidí a naše rybářské filmy zaujmou i nerybáře.

Rodinná agentura DeJa holidays, která nabízí k pronájmu dům s bazénem v těsné blízkosti moře. Dům se nachází ve Španělsku na populárním pobřezí Costa Blanca, konkrétně ve městě Torrevieja, vyhlášené místo pro rybolov tuňáků na moři. Mediální partneři pořadu

Český rozhlas Vysočina je regionální stanice veřejnoprávního rozhlasu pro Kraj Vysočina.

Internetový deník Vysočinanews.cz je zpravodajským webem cíleným na region Vysočiny.

Deník.cz a regionální webové Deníky nabízejí čtenářům rozsáhlé zpravodajství: více než 1,5 milionu článků.

Hudeoparta je sociální síť pro hudebníky a všechny co žijí hudbou.

 


 

Dále děkujeme partnerům, kteří se podíleli na vzniku 1.dílu z Ománu:

  • No Boundaries Omán
  • Norský Ráj.cz
  • Pelagic.cz
  • Jigstreamer.cz
  • Fish-ing.cz
  • Odlito z olova
  • Prumhor s.r.o.
  • Jan Honzák Kozák
  • Miroslav Staněk