Otázky a odpovědi

V této rubrice se máte možnost zeptat na vše co vás zajímá o našem pořadu. Od cestování za rybami, toho co je potřeba vyřídit a sebou si nabalit až po naše rybářské vybavení, nástrahy i naše zážitky. 
[askmeanythingpeople anonymous_name=“Fanoušek pořadu“ success_text=“Vaše otázka je uložena a zobrazí se po zodpovězení.“ question_box_title=“Vaše otázka“ placeholder=“Co vás zajímá o pořadu Za rybami světových moří?“ test_question=“Kolik je 7+5?“ ask_button_text=“Odeslat dotaz“ answer_list_title=“Odpovědi dosud…“ no_answers_text=“Buďte první, kdo se zeptá!“]

34 thoughts on “Otázky a odpovědi

 1. Ahoj chlapáci, kolika gramový prut měl Zdenál když tahal to GTčko? A co to bylo za prut konkrétně? Díky Mirek Zdražil.

  1. Ahoj, na lov GTček s těžkými poppery a stickbaity jsme používali prut od značky Sportex s označením Mastergrade GT Popper. Jedná se o 250 gramový prut, který i přes to, že jsme ho měli v transportní délce výborně pracoval.

 2. Dobrý den, kdy se dá prosím očekávat díl z Ománu? Celá rodina jsme sledovali vaše fotky a příspěvky na Facebooku a moc se na to těšíme. Děkuji Jirásek

  1. Ahoj, právě na dílu pracujeme a předběžně by to mělo vycházet tak, že by měla být premiéra koncem měsíce dubna. Děkujeme vám za podporu.

 3. Je někdy možnost od vás dostat podpis na tričko co jsem u vás zakoupil? rád bych přišel někam kde budete přednášet. Děkuji Kadlec

  1. Petrův zdar, určitě ano. O našich přednáškách v zimě budeme informovat na našem Facebooku, tak to sledujte a pokud tričko na jednu z našich přednášek donesete, rádi vám ho podepíšeme.

 4. Slyšel sem kousek v rádiu o vás a rád bych si to doposlouchal. Jednalo se o rádio vysočina tuším nemáte prosím někde celou verzi vašeho rozhovoru? Moc vám fandím a mám rád vaše dosavadní videa.

 5. Je možné se o vašich expedicích dozvědět více na živých přednáškách. Plánujete k 1. dílu uspořádat nějaká setkání rybářů a cestovatelů.

  1. Ahoj, určitě ano, přednášky budou probíhat v zimním období. Doporučuji sledovat Facebook Hektor Project či Zachytame a náš web.

 6. Tak od rána sr snažím dělat pohodu, dávám si kávičku a pořád čekám na Omán, a čekám,….. snad se dočkám. Hodně zdaru

  1. Zpětně se omlouváme za zdržení, nakonec to vyšlo později než jsme chtěli, ale slib jsme dodrželi. 🙂

 7. Pánové první díl z Ománu byl naprostej masakr, moc vám děkujeme a jsme vaši fanoušci. Zdráhalovi

 8. Viděl sem váš film a musím vás pochválikt. Těším se opět na další kdy bude? Mirek

  1. Děkujeme, to kdy bude další díl zatím nemůžeme prozradit. Ale určitě se máte na co těšit. 🙂

 9. Petrův zdar chlapy slyšel jsem že další díl bude z Norska. Můžete mi prosím prozradit kdy bude venku? Díky za odpověď František Coufal.

  1. Petrův zdar, ano je to tak. Další díl o rybolovu v Norsku by měl vyjít okolo Vánoc. Nemohu zatím s jistotou prozradit kdy to konkrétně bude, mohu však říct, že to bude naprostá pecka a že se máte na co těšit.

  1. Mockrát děkujeme, nový díl z Norska bude již brzy. Očekáváme, že ho budeme vydávat v období Vánoc. Je na co se těšit. 🙂

 10. Ahoj, jaký je podle vás nejlepší naviják pro mořský rybolov co se týče ceny a výkonu? Díky za odpověď Jarek.

  1. Ahoj, co se týče poměru cena/výkon tak to zcela určitě bude Penn Slammer. První generaci tohoto navijáku mám více než sedm let a používám ho prakticky jen pro mořský rybolov. I přes působení mořské soli je na tom stále perfektně. Ať to jezdí, Zdenál.

 11. Zdravím kluci chci se zeptat jak veliké nástražní vlasce jste používali v Ománu? S rodinkou bychom tam měli jet do resortu a rád bych si tam vyzkoušel taky zachytat. Mám strach aby mi to nějaká ryba nepřekousla a lanko by zase viděla asi.

  1. Vyplatí se pořídit monofil od 0,90 až po 1,3mm. Wolframová lanka jsme taktéž nepoužívali, vyplatilo by se použít jen v případě, kdybychom tušili například přítomnost barakud. Jinak standardně vystačí monofil o zmíněném průměru. Já osobně na pruty v menší gramáži používal průměr 0,90mm a na prutu o větší gramáž, který byl určen pro lov Giant Trevally jsem používal průměr 1,3mm.

  1. Ahoj Vlasto, třetí díl našeho pořadu pokud vše vyjde jak má by měl být z blízkého Chorvatska. Další destinace si prozatím necháme pro sebe. Nic méně na Chorvatsko se můžete tradičně těšit koncem roku v období Vánoc. Bude se jednat o skutečně zajímavý a velmi zábavný díl.

 12. Dobrý den, v norském díle jsem zaznamenal vynořující se velryby a chci se zeptat jestli je pravidelně potkáváte nebo se zdžují jen okolo Hasvagu? Jsem příležitostný rybář ale takové představení bych někdy moc rád zažil.

  1. Dobrý den, tato stvoření máte možnost potkat prakticky po celém Norském pobřeží. V Hasvagu se taktéž pravidelně nezdržují. Téměř všude je to dílem náhody.

 13. Dobrý den, je možnost se s vámi spojit v případě propagace produktu? Děkuji za odezvu Marek Kolečkář.

 14. Ahoj chlapy chtěli bysme vám poděkovat s dcerkou. Díváme se na vaše filmy a jen toužíme potom vyrazit do stejných lovišť. Mohl bych vás požádat o podpis pro dcerku která vás sleduje na některý z vašich předmětů? klidně bych za něj zaplatil. Díky Petr

 15. Ahoj kluci v dílu Chorvatsku o kterém jsem zaslechl bude jen vaše lednová výprava?

  1. Petrův zdar, lednová výprava byl jen začátek. Určitě bychom chtěli díl obohatit také o letní rybaření v Chorvatsku, aby bylo ve filmu co možná nejvíce zajímavých informací a celkový dojem byl ucelený. Máte se na co těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *